skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: látka Velvet/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: terakota/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 44,5x56,5x86 cm
Výška sedu: 45 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 44 cm
Výška chrbtovej opierky: 43,5 cm
Šírka chrbtovej opierky: 37 cm
Nosnosť: 110 kg
Dizajnové
Dekoratívne prešitie
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.33 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 56.5 cm |
| šírka | 44.5 cm |
| výška | 86.0 cm |