Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný jedálenský set BEVIS NEW 1+4 je vyrobený z kvalitnej MDF v bielom dekore, ktorý dotvárajú čierne kovové nohy. K stolu sú dodávané štyri stoličky, z ktorých je každá v inom farebnom prevedení. Tento štvorlístok farieb je tvorený zo zelenej, oranžovej, modrej a bielej. Stoličky kopírujú línie stola a po zasunutí dokonale splynú s jeho tvarmi.
Materiál stôl: MDF/kov
Materiál kresla: látka/kov
Oderuodolnosť látky podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba stôl: biela/čierna
Farba kresla: zelená, oranžová, modrá, biela/čierna
Rozmery stôl (PxV): 100x73 cm
Nosnosť stola: 15 kg
Rozmery kresla (ŠxHxV): 67x45x69 cm
Výška sedu: 39cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Nosnosť stoličky: 90 kg
Jeden stôl
Štyri stoličky
Dodávané v demonte
Jedálenský set BEVIS NEW vám ponúkame aj v inom farebnom prevedení.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 38.20 kg |
| hĺbka | 76.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 77.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 82.0 cm |