skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderná stolička zo série COLETA NOVA v čiernej látke rozžiari každú miestnosť. Stabilný kovový rám vo farebnom prevedení čierna zase dodáva pocit istoty. Táto kráska sa pýši vysokou opierkou chrbta. S komfortnou výškou sedu 45 cm si budete môcť vychutnať nedeľný obed v absolútnom pohodlí.
Materiál: ekokoža/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: čierna/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 41x49x96 cm
Výška sedenia: 45 cm
Hĺbka sedu 46cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte.
Ponúkame oveľa viac. Nazrite do celej kolekcie dizajnových stoličiek COLETA v trendových farebných prevedeniach
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 49.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 41.0 cm |
| výška | 96.0 cm |
| hmotnosť | 3.75 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |