skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Elegantná predsieňová zostava, praktická s dostatkom odkladacích priestorov pre topánky, vrchné odevy, dáždniky a podobne. MECKI predsieňová zostava je vyrobená z materiálu DTD laminovaná vo farebnom prevedení wenge v kombinácií s bielou. Predsieňová zostava MECKI pozostáva z vešiakového systému so zrkadlom a botníka.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: wenge/biela
Rozmery: ŠxHxV: vešiaková zostava 100x26x190cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
So šuplíkom
S dvierkami
Zrkadlo
Možné dokúpiť skriňu
Dodávané v demonte.
V ponuke u nás predsieňová zostava MECKI aj v inom farebnom prevedení
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 26.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 100.0 cm |
| výška | 190.0 cm |
| hmotnosť | 34.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |