skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička.
Svojím moderným prevedením v bielej ekokoži, ktorá je navyše výrazne prešívaná svetlou niťou, zaručí komfortné sedenie pre všetkých členov rodiny. Či si obedy takto spoločne vychutnávate zriedka alebo pravidelne, pevná kovová konštrukcia s nosnosťou až 110 kg vás bude vždy istiť.
Materiál: ekokoža/chróm
Farba: biela/svetlé šitie
Rozmery (ŠxHxD): 43x44x96 cm
Výška sedu: 47 cm
Hĺbka sedu: 43 cm
Dodávané v demonte.
Nosnosť: 110 kg
Nesedí vám farba? Stoličky ABIRA ponúkame v ďalších farebných prevedeniach.
Stoličku ABIRA NEW odpurúčame kombinovať so stolom KROS, PERAK alebo VIRAT.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 44.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 43.0 cm |
| výška | 96.0 cm |
| hmotnosť | 6.88 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |