skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná vysoká dvojdverová skrinka, Materiál: DTD laminovaná, Prevedenie: biela vysoký lesk, Rozmery ŠxVxH: 40x210x57 cm. Dodávané v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 40 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 69 Eur.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 57.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 210.0 cm |
| hmotnosť | 52.90 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |