skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná rohová policová skrinka z luxusnej kuchynskej zostavy, ktorá oživí vašu kuchyňu.
Jednotlivé elementy si môžete nakombinovať podľa vlastných predstáv.
Farebné prevedenie: sivá
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery ŠxVxH: 30x71,5x30 cm
Dodávané v demonte
Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 38 Eur/1m.
Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 67 Eur.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 30.0 cm |
| výška | 71.5 cm |
| hmotnosť | 10.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |