skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná skrinka
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: biela vysoký lesk
Rozmery ŠxVxH: 60x82x52 cm.
Je určená na zakomponovanie sporáka do kuchynskej linky
Dodávané v demonte
Bez pracovnej dosky
Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 38 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 67 Eur.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 52.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 19.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |