Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná rohová skrinka z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení. Vysoký biely lesk s dubom sonoma vytvára moderný a štýlový dizajn. Doplnená je dvierkami s dostatočne veľkým priestorom pre odkladanie.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v bielej farbe s extra vysokým leskom HIGH GLOSS, korpus dub sonoma.
Rozmery: ŠxVxH: 52,5x60x52,5 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Hrúbka materiálu dvierka: 18 mm
Dodávané v demonte.
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou.
Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur.
Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 52.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 52.5 cm |
| výška | 60.0 cm |
| hmotnosť | 16.30 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |