Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná jednodverová skrinka z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení.
Laminovaná drevotrieska vo vysokom bielom lesku a dube sonoma. Je doplnená dvierkami s tichým systémom zatvárania a priestorom na ukladanie.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v bielej farbe s extra vysokým leskom HIGH GLOSS, korpus dub sonoma.
Rozmery: ŠxVxH: 40x82x54,5 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Hrúbka materiálu dvierka: 18 mm
Pravé prevedenie
Systém tichého zatvárania dvierok
S dvierkami
Úložný priestor
Dodávaná s pracovnou doskou a s dolnou lištou
Dodávané v demonte
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou.
Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur.
Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 54.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 27.70 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |