Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná dvojdverová skrinka z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení.
Je vyrobená z laminovanej drevotriesky. Biela s vysokým leskom a dub sonoma vytvárajú moderný efekt. Obsahom skrinky je odkladací priestor a dvoje dvierka. Dodávaná s pracovnou doskou a dolnou lištou.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v bielej farbe s extra vysokým leskom HIGH GLOSS, korpus dub sonoma.
Rozmery: ŠxVxH: 80x82x54,5 cm.
Hrúbka pracovnej dosky je až 38 mm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Hrúbka materiálu dvierka: 18 mm
Systém tichého zatvárania dvierok
2 dvierka
Dodávaná s pracovnou doskou a dolnou lištou.
Dodávané v demonte.
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou.
Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur.
Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 54.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 33.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |