Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Skriňa S1D, jednodverová, policová z elegantného sektorového systému Royal v provensálskom štýle. Vhodná na zariadenie obývacích izieb či spální.
Skriňa ROYAL S1D sa môže pýšiť čistými líniami a prepracovaným dizajnom. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad jej dodáva farebná kombinácia sosny nordickej a duba divokého. Sosna nordická svojou kresbou násobí dojem francúzskeho vidieka. Skriňa je jednodverová, policová, vo vnútri nájdete štyri police. Dvere sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.
Materiál: korpus DTD laminovaná + ozdobné lišty, kovová úchytka
Farebné prevedenie: sosna nordická v kombinácii s dubom divokým.
Rozmery ŠxHxV: 57x39x187 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Jednodverová
Policová, štyri police
Hrúbka vnútornej police: cca 1,5 cm
Dodávané v demonte.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL nájdete v našej ponuke
Do pozornosti dávame aj kuchynskú linku v provensálskom štýle s rovnakým názvom ROYAL.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 39.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 57.0 cm |
| výška | 187.0 cm |
| hmotnosť | 37.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |