Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobený je z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad mu dodáva farebná kombinácia sosny nordickej a duba divokého. Sosna nordická svojou kresbou násobí dojem francúzskeho vidieka. PC stolík je obohatený ozdobnými lištami. Úložný priestor ponúka v podobe štyroch šuplíkov, jednej skrinky s policou a výsuvom na klávesnicu. Na otváranie slúžia kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná/ozdobné lišty/kov
Farba: sosna nordická/dub divoký
Rozmery (ŠxHxV): 147x55,3x81,7 cm
Výška podstavca: 9 cm
Výška vrchnej dosky: 8 cm
Štyri šuplíky
Výsuv na klávesnicu
Skrinka s policou
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Nosnosť šuplíka a police: 5 kg
Dodávané v demonte
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL nájdete v našej ponuke.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 59.00 kg |
| hĺbka | 55.3 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 147.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 81.7 cm |