Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vitrína W4D, štvordverová z elegantného sektorového systému Royal v provensálskom štýle. Vhodná na zariadenie obývacích izieb či spální.
Vyrobená je z laminovanej drevotriesky. Provensálsky vzhľad jej dodáva farebná kombinácia sosny nordickej a duba divokého. Sosna nordická svojou kresbou násobí dojem francúzskeho vidieka. Vitrína je obohatená ozdobnými lištami. Je rozdelená na dve časti. Vo vrchnej nájdete za sklenenými dvierkami dve police, v spodnej jednu policu. Dvierka sa otvárajú pomocou kovových úchytiek.
Materiál: korpus DTD laminovaná + ozdobné lišty, kovové úchytky
Farebné prevedenie: sosna nordická v kombinácii s dubom divokým.
Rozmery ŠxHxV: 87x39x187 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Štvordverová
Za sklenenými dvierkami dve police
V spodnej časti za plnými dvierkami jedna polica
Dodávané v demonte.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL nájdete v našej ponuke.
Do pozornosti dávame aj kuchynskú linku v provensálskom štýle s rovnakým názvom ROYAL.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 39.0 cm |
| materiál | Sklo |
| šírka | 87.0 cm |
| výška | 187.0 cm |
| hmotnosť | 55.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |