Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Predsieňová zostava AMALIA
Vďaka bohatej úložnej ploche zabezpečí poriadok vo všetkých kabátoch, bundách, šatkách, klobúkoch, topánkach či kabelkách.Nábytok je vyrobený z laminovanej drevotriesky v prevedení biela. Súčasťou zostavy je elegantné zrkadlo, tri rôzne vysoké skrinky, polica a vešiaková stena. Najvyššia skriňa na ľavej strane je vešiaková s jednou policou, skrinka so šuplíkom na pravej strane ukrýva v sebe jednu policu.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 144x29x188 cm
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Nosnosť: 60 kg
Tri skrinky, jedna so šuplíkom
Jedna polica
Vešiaková stena
Zrkadlo
Rozmery zrkadla (ŠxV):47,9x90 cm
Šírka a výška vešiakovej skrine: 47,2x188 cm
Šírka a výška strednej skrinky: 48,2x32,7 cm
Šírka a výška skrinky na pravej strane: 47,8x62,5 cm
Výška šuplíka: 15 cm
Šírka a hĺbka police: 48,1x24 cm
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Dodávané v demonte
V ponuke máme tiež predsieňovú zostavu AMALIA v inej farbe
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 29.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 144.0 cm |
| výška | 188.0 cm |
| hmotnosť | 67.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |