skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD/ABS hrany
Farba: dub evoke/biela
Rozmery (ŠxHxV): 100x40x204 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Otvorený úložný priestor
Skrinka s policami
Rozmery skrinky (ŠxV): 35x83,6 cm
Nosnosť police: 5 kg
Výklopný botník
Rozmery botníka (ŠxV): 65x34 cm
Nosnosť vrchnej dosky botníka: 10 kg
Vešiaková časť
Nosnosť vešiakovej tyče: 1 kg
3 háčiky
Nosnosť háčika: 1 kg
So zrkadlom
Rozmery zrkadla (ŠxV): 35x87,9 cm
Dekoračný
3D lamelový panel
S úchytkami
Na nožičkách
Materiál nožičiek: drevo
Stredová podporná nožička
Materiál podpornej nožičky: plast
Výška spodného priestoru od podlahy: 12 cm
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 51.50 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 40.0 cm |
| šírka | 100.0 cm |
| výška | 204.0 cm |