skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
potravinová skrinka FABIANA
Materiálové prevedenie: DTD laminovaná drevotrieska
Farebné prevedenie: biela
Rozmery (ŠxHxV): 60x58,6x210 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte.
Cena pracovnej dosky je 1 bm: 34 eur.
Možnosť dokúpenia unioverzálneho Ľ/P drezu v cene 67eur.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 58.6 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 210.0 cm |
| hmotnosť | 62.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |