skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná skrinka S - 60,
Materiál: DTD laminová,
Farebné prevedenie: biela,
Rozmery ŠxVxH: 60x82x46 cm.
Možnosť zakúpenia pracovnej dosky Fabiana granit antracit s hrúbkou 2,8 cm, šírkou 60 cm a cenou za bm 34 Eur. Dosku je možné zakúpiť podľa požadovanej dĺžky na metre. Objednávku dosky vpíšte v objednávke do poznámky.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Skrinky majú štandardtne predvŕtané pánty na pravej strane, montážny návod môže byť len ilustračný.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 46.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 21.60 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |