skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná kombinová skrinka FABIANA
Materiálové prevedenie: DTD laminovaná drevotrieska
Farebné prevedenie: biela
Rozmery (ŠxHxV): 40x46x82 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Bez pracovnej dosky.
Dodávané v demonte.
Cena pracovnej dosky je 1 bm: 34 eur. Dosku je možné zakúpiť podľa požadovanej dĺžky na metre. Objednávku dosky vpíšte v objednávke do poznámky.
Možnosť dokúpenia unioverzálneho Ľ/P drezu v cene 67eur.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 46.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 19.10 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |