Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Potravinová skrinka, Aurora D40SP je štyrmi policami rozdelená na päť odkladacích priestorov. Dvierka sú bez úchytky.
Prevedenie: DTD laminová/MDF
Farba: biela/biela extra vysoký lesk
Rozmery (ŠxHxV): 40x58x212 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Štyri police
Pravé prevedenie
Dodávaná s ukončením spodnej lišty
Ukončenie spodnej lišty je súčasťou balenia, treba si však zvlášť objednať potrebný počet, túto informáciu treba uviesť do Poznámky v objednávkovom formulári.
Potrebné doobjednať 2 ks úchytov na sokel - cena 1Eur/2ks
Pracovná doska nie je súčasťou skriniek. Je možné si doobjednať pracovnú dosku v prevedení dub lefkas tmavý s hrúbkou 38 mm.
Možnosť dokúpiť drez .
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 212.0 cm |
| hmotnosť | 50.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |