Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Spodná skrinka, Aurora D40S1 je s jednými dvierkami a jedným šuplíkom. Vnútorný priestor je jednou policou rozdelený na dve odkladacie plochy. Dvierka sú bez úchytky a otvárajú sa do pravej strany.
Ukončenie spodnej lišty je súčasťou balenia, treba si však zvlásť objednať potrebný počet, túto informáciu treba uviesť do Poznámky v objednávkovom formulári.
Prevedenie: DTD laminová/MDF
Farba: biela/biela extra vysoký lesk
Rozmery (ŠxHxV): 40x47x82 cm,
Hrúbka materiálu: 15 mm
S jedným šuplíkom
Dve police
Pravé prevedenie
Dodávaná s ukončením spodnej lišty
Je nutné objednať potrebný počet ukončení spodnej lišty
Spodnú lištu je potrebné objednať zvlášť, pričom daný rozmer treba uviesť do poznámky
Potrebné doobjednať 2 ks úchytov na sokel - cena 1Eur/2ks
Pracovná doska nie je súčasťou skriniek. Je možné si doobjednať pracovnú dosku v prevedení dub lefkas tmavý s hrúbkou 38 mm.
Možnosť dokúpiť drez .
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 18.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |