skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka, Aurora G40, pravá
Horná skrinka je s dvierkami. Vo vnútri nájdete jednu policu. Dvierka sú bez úchytky a otvárajú sa do pravej strany.
Prevedenie: DTD laminová/MDF
Farba: biela/biela lakovaná extra vysoký lesk
Rozmery (ŠxHxV): 40x32x72 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Pravé prevedenie
S dvierkami
Skrinka je bez úchytky
Vo vnútri jedna polica
Spodné skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty.
Pracovná doska nie je súčasťou skriniek. Je možné si doobjednať pracovnú dosku v prevedení dub lefkas tmavý s hrúbkou 38 mm .
Možnosť dokúpiť drez.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 72.0 cm |
| hmotnosť | 13.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |