skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelársky písací stôl JOHAN NEW 02
Konštrukcia je pevná. Ak na písací stôl umiestnite počítač, oceníte vysúvaciu časť určenú na klávesnicu. Na výrobu bola použitá kvalitná DTD laminovaná vo farebnom prevedení dub sonoma. Stôl poskytuje dostatočne veľkú pracovnú plochu.
Farebné prevedenie: dub sonoma
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery (ŠxHxV): 100x67,5x73,5 cm
Hrúbka materiálu: 16/22 mm
Nosnosť stola: max 10 kg
Nosnosť vysúvacej časti: max 5 kg
Dodávané v demonte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 67.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 100.0 cm |
| výška | 73.5 cm |
| hmotnosť | 31.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |