skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Písací stôl MELLORA je skvelým doplnkom vašej kancelárie, detskej či študentskej izby. Priestranná vrchná doska, vyrobená z laminovanej DTD poskytuje dokonalé miesto na položenie všetkých dôležitých vecí. Stabilná kovová konštrukcia a rektifikačné skrutky na doladenie správnej roviny stola zaručujú pocit komfortu. Farebné prevedenie dub v kombinácií s čiernou robí tento stôl univerzálnym doplnkom každej miestnosti.
Písací stôl MELLORA ponúkame v rôznych veľkostných prevedeniach.
Materiál: kov/DTD laminovaná
Farba: čierna/dub
Rozmery (ŠxHxV): 120x60x72 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť: 80 kg
Rektifikačné skrutky na nohách
Moderný dizajn
Všestranné využitie
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 60.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 74.5 cm |
| hmotnosť | 13.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |