skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Rohový písací stolík JOHAN NEW 06 spojí dva písacie stoly a vytvorí tak pohodlný a priestranný pracovný kútik. Je možné použiť ho tiež ako samostatný stôl, napríklad v menších miestnostiach. Je vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej v bielom farebnom prevedení . Podporná noha je z kovu s hliníkovou povrchovou úpravou.
Materiál: DTD laminovaná/kov
Farba: biela/hliníková úprava
Rozmery (ŠxHxV): 67,5x67,5x73,5 cm
Hrúbka materiálu: 16/22 mm
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 67.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 67.5 cm |
| výška | 73.5 cm |
| hmotnosť | 7.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |