skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelársky písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Konštrukcia je pevná. Na výrobu bola použitá kvalitná DTD laminovaná v bielom farebnom prevedení. Stôl poskytuje dostatočne veľkú pracovnú plochu
Farebné prevedenie: biela
Materiál: DTD laminovaná
Rozmery (ŠxHxV): 150x67,5x73,5 cm
Hrúbka materiálu: 16/22 mm
Nosnosť: max 35 kg
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 67.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 73.5 cm |
| hmotnosť | 32.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |