skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Rohový PC stôl, vyrobený je z materiálu DTD laminovaná v bielom prevedení.
Farebné prevedenie: biela,
Materiál: DTD laminovaná,
Rozmery ŠxVxH: 84x74x84 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 84.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 84.0 cm |
| výška | 74.0 cm |
| hmotnosť | 18.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |