skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
PC stôl so šuplíkmi HANY NEW
Veľká pracovná plocha a priestranné šuplíky poskytujú dostatok miesta pre vaše kancelárske vybavenie, no zároveň zachovávajú minimalistický vzhľad. Vyrobený je z kvalitnej DTD laminovanej s ABS hranami v nadčasovej farbe dub sonoma.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV):118x60x75 cm
ABS hrany
Hrúbka materiálu: 16 mm
Štyri šuplíky
Otvorená polica
Dodávané v demonte.
V našej ponuke nájdete aj iné rozmery a prevedenia HANY.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 60.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 118.0 cm |
| výška | 75.0 cm |
| hmotnosť | 39.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |