skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dokonale čalúnené príjemnou zamatovou látkou VELVET. Smaragdovú perfektne dopĺňa chróm. Kovová robustná podnož s praktickými kolieskami je pre kreslo dobrou základňou. Kreslo má moderný tvar, navrhnutý tak, aby sa vám v kresle sedelo maximálne pohodlne. Nadýchané, extra mäkké čalúnenie sedacej časti a operadla.
Materiál: látka Velvet/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 85 000 oderov
Farba: smaragdová/chróm
Rozmery (ŠxHxV): 63x63x77/86 cm
Nastaviteľná výška sedu : 44/56 cm
Hĺbka sedu:43 cm
Šírka sedu:45 cm
Výška chrbtovej opierky:38 cm
Šírka chrbtovej opierky:47 cm
Maximálna nosnosť: 100 kg
Nastavenie výšky sedu
Otočné sedadlo
Na kolieskach
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 14.00 kg |
| farba | Zelená |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 63.0 cm |
| šírka | 63.0 cm |
| výška | 86.0 cm |