skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kvalitné kancelárske kreslo FARAN.
Vyrobené z kvalitnej ekokože farby sivohnedá taupe a kovu v odtieni chróm. Výhodou a veľkým plusom tohto kreslá sú aj pogumované kolieska, ktoré sú vhodné na plávajúce, ale aj drevené podlahy. Kancelárske kreslo je dodávané v demonte.
Farba: taupe/chróm
Materiál: ekokoža/kov
Rozmery (ŠxHxV): 54x62,5x102-110 cm
Opierka chrbta (ŠxV): 45x59 cm
Sedadlo (ŠxH): 48,5x49 cm
Nastaviteľná výška sedu: 45-53 cm
Hĺbka sedu: 49
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 62.5 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 54.0 cm |
| výška | 102.0 cm |
| hmotnosť | 12.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |