Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čalúnené príjemnou zamatovou látkou VELVET. Sivú perfektne dopĺňa strieborný chróm. Kovová robustná podnož s praktickými kolieskami je pre kreslo dobrou základňou. Kreslo má moderný tvar, navrhnutý tak, aby sa vám v kresle sedelo maximálne pohodlne. Nadýchané, extra mäkké čalúnenie sedacej časti a operadla čaká na to, aby vás mohlo objať. Užite si zaslúžený komfort počas dlhého sedenia, k tomu prispeje aj funkcia nastavenia výšky sedu.
Materiál čalúnenie: látka Velvet
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 85 000 oderov
Farba čalúnenie: sivá
Materiál podstava: kov
Farba podstava: chróm
Rozmery (ŠxHxV): 63x63x77/86 cm
Nastaviteľná výška sedu : 44/56 cm
Hĺbka sedu: 43 cm
Šírka sedu: 45 cm
Výška chrbtovej opierky: 38 cm
Šírka chrbtovej opierky: 47 cm
Maximálna nosnosť: 100 kg
Nastavenie výšky sedu
Otočné sedadlo
Na kolieskach
Univerzálne kolieska vhodné na mäkké aj tvrdé podlahy
Dodávané v demonte
| farba | Strieborná |
|---|---|
| hmotnosť | 14.00 kg |
| hĺbka | 63.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 63.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 86.0 cm |