skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: látka Velvet/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 45x58x89 cm
Výška sedu: 46 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 45 cm
Výška chrbtovej opierky: 44 cm
Šírka chrbtovej opierky: 37 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.40 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 58.0 cm |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 89.0 cm |