Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný jedálenský set BEVAN NEW 1+4 je vhodným kusom nábytku nielen v jedálni vášho domova, ale aj v rôznych reštauračných prevádzkach či školských jedálňach. Plát stola je vyrobený z kvalitnej MDF v bielom prevedení a upevnený je na pevných kovových nohách. Súčasťou kompletu sú okrem stola aj štyri kreslá, ktoré sú v čiernom prevedení, kopírujú línie stola a po zasunutí dokonale splynú s jeho tvarmi.
Materiál: MDF/kov/ekokoža
Farebné prevedenie stola: biela/čierna
Farebné prevedenie kresla: čierna/čierna
Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 95 000 oderov
Rozmery stôl (PxV): 100x73 cm
Nosnosť stola: 15 kg
Rozmery kresla (ŠxHxV): 67x45x69 cm
Výška sedu: 39 cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Nosnosť kresla: 90 kg
Jeden stôl
Štyri kreslá
Dodávané v demonte
Jedálenský set BEVAN NEW ponúkame aj v inom farebnom prevedení.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 37.20 kg |
| hĺbka | 76.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 77.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 82.0 cm |