skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička SALOMA NEW.
Kvalitná látka v mentolovej farbe je príjemná na dotyk. Vizuálnu hodnotu zvyšuje lem v sivej ekokoži. Chrómované nohy dodávajú stoličke akýsi lesk, stolička vďaka tomu pôsobí luxusne a vy sa budete cítiť rozmaznávaní. Zažite príjemné a ničím nerušené chvíle so svojou rodinou.
Materiál: látka/ekokoža/chróm
Farba: mentolová/sivá
Rozmery (ŠxHxV): 42x56,5x105 cm
Výška sedu: 45 cm
Hĺbka sedu: 43 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte.
Stoličku SALOMA NEW ponúkame aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 56.5 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 42.0 cm |
| výška | 105.0 cm |
| hmotnosť | 8.25 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |