Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 06.07.2026 |
|---|
Jedálenská stolička PERLIA je dizajnovým a atraktívnym kúskom nábytku, vhodným do akéhokoľvek interiéru. Jej sedacia časť, opierka na chrbát a ruky je čalúnená kvalitnou Velvet látkou vo farebnom prevedení smaragdová. Exkluzívny vzhľad dodávajú stoličke kovové nohy v prevedení gold chróm - zlatá.
Materiál: látka Velvet/chróm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 95 000 oderov
Farba: smaragdová/gold chróm-zlatá
Rozmery (ŠxHxV): 45x51x81 cm
Výška sedu: 46 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 38 cm
Rozmery chrbtovej opierky (ŠxV): 35x39 cm
Moderná
Nosnosť: 90 kg
Atraktívny vzhľad
Obsahuje plastové krytky chrániace podlahu
Dodávané v demonte
Stoličku PERLIA ponúkame aj v inom farebnom prevedení.
| farba | Zelená |
|---|---|
| hmotnosť | 6.50 kg |
| hĺbka | 62.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 56.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 89.0 cm |