skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka W40,
Materiál: DTD laminová,
Farebné prevedenie: biela,
Rozmery ŠxVxH: 40x72x30,1 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte.
Skrinky majú štandardtne predvŕtané pánty na pravej strane, montážny návod môže byť len ilustračný. Cena pracovnej dosky je 1 bm: 34 eu. Možnosť dokúpenia unioverzálneho Ľ/P drezu v cene 67eur.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 30.1 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 38.0 cm |
| hmotnosť | 10.20 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |