skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: prírodný ratan / látka
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 50 000 oderov
Farba: medová / béžová
Rozmery (Š×H×V): 55 × 130 × 100 / 110 cm
Výška sedu: 68 cm
Hĺbka sedu: 54 cm
Šírka sedu: 50 cm
Šírka chrbta: 48 cm
Výška chrbta: 70 cm
Dodávané s vankúšom
Rozmer vankúša: 50 × 141 × 10 cm
Výplň vankúšov: Semi Dacron
Hrúbka vankúšov: 10 cm
Poťah nie je snímateľný
Neodporúča sa pranie v práčke
Nosnosť: 90 kg
S podnožou
Hojdacie
Relaxačné
Pohodlné
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 13.50 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Bavlna |
| hĺbka | 130.0 cm |
| šírka | 55.0 cm |
| výška | 110.0 cm |