skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: látka / masívne kaučukové drevo
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 65 000 oderov
Farba: orech / sivá
Rozmery kreslo (Š×H×V): 71 × 81 × 104 cm
Rozmery podnož (Š×H×V): 50 × 39 × 38 cm
Výška sedu: 48 cm
Hĺbka sedu: 46 cm
Šírka sedu: 46 cm
Výška chrbtovej opierky: 65 cm
Šírka chrbtovej opierky: 54 cm
Nosnosť: 110 kg
Hojdací mechanizmus
Relaxačné
Dizajnové
Pohodlné
Dodávané s podnožou
Podnož s hojdacím mechanizmom
Dodávané s vankúšmi
Výplň vankúšov: molitán
Hrúbka vankúša na chrbtovej opierke: 10 cm
Hrúbka vankúša na sedacej časti: 8 cm
Hrúbka vankúša na podnoži: 4,5 cm
Poťah nie je snímateľný
Čistiť len vlhkou handričkou
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 28.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Masív |
| hĺbka | 81.0 cm |
| šírka | 71.0 cm |
| výška | 104.0 cm |