Na sklade od: 30.06.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: technický ratan/kov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 51,5x149x90 cm
Výška sedu: 37 cm
Hĺbka sedu: 54 cm
Šírka sedu: 44 cm
Šírka chrbtovej opierky: 44 cm
Výška chrbtovej opierky: 67 cm
Výška opierky na ruku od zeme: 60 cm
Nosnosť: max. 120 kg
Hojdacie
Relaxačné
Pohodlné
Podrúčka v tvare kolesa
Vhodné do interiéru a na kryté terasy
Odporúčame výrobok chrániť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, aby sa predĺžila životnosť výrobku
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 9.00 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Ratan |
| hĺbka | 149.0 cm |
| šírka | 51.5 cm |
| výška | 90.0 cm |