Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Originálna a futuristická. Barová stolička TERKAN NEW okamžite upúta pozornosť vašich hostí. Sedadlo je potiahnuté čiernou látkou, ktorá sa hodí ku každému nábytku. Kovová konštrukcia je pevná, stabilná a v decentnej čiernej farbe. Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá, stolička má nosnosť až 100 kg. Skúste niečo nové a užite si výnimočné sedenie.
Materiál: látka/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 65 000 oderov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 48x51x81-102 cm
Výška sedu: 60-80 cm
Hĺbka sedu: 35 cm
Šírka sedu: 42 cm
Výška chrbtovej opierky: 20 cm
Šírka chrbtovej opierky: 30 cm
Nosnosť: 100 kg
Otočné sedadlo
Nastavenie výšky
Dodávané v demonte
Nesedí vám farba alebo tvar? V našom eshope nájdete viacero krásnych barových stoličiek, ktoré si určite obľúbite.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 6.50 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 43.0 cm |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 86.0 cm |