Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vďaka spojeniu kombinácie Velvet látky v sivohnedej farbe a chrómu na vysokej konštrukcii v prevedení gold zlatý sa z nej stáva štýlová a elegantná barová stolička. Vhodná nielen do kuchyne, jedálne alebo kaviarne či reštaurácie. Na komforte sedenia sa podieľa prešívané operadlo a opierky na ruky.
Materiál: látka Velvet/chróm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: sivohnedá/gold chróm zlatý
Rozmery (ŠxHxV): 55x58x107 cm
Výška sedu: 73 cm
Hĺbka sedu: 47 cm
Šírka sedu: 50 cm
Výška chrbtovej opierky: 36 cm
Šírka chrbtovej opierky: 54 cm
Nosnosť: 100 kg
Vysoká kovová konštrukcia
Dizajnová
Prešívaná
Dodávané v demonte
Nesedí vám farba alebo tvar? V našom eshope nájdete viacero krásnych barových stoličiek, ktoré si určite obľúbite.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 8.05 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 58.0 cm |
| šírka | 55.0 cm |
| výška | 107.0 cm |