skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: oceľ/tvrdené sklo
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 70x70x71,5 cm
Hrúbka tvrdeného skla: 5 mm
Nosnosť: 20 kg
Hmotnosť: 8,5 kg
Záhradný
Praktický
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 9.50 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Sklo |
| hĺbka | 70.0 cm |
| šírka | 70.0 cm |
| výška | 70.0 cm |