skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný rozkladací záhradný stôl DORIO
Pevnú stabilitu mu dodáva biela oceľová konštrukcia. Doska stola je z materiálu polywood v sivom farebnom prevední. Je rozkladací s plochou až do 200 cm.
Materiál: oceľ/polywood
Prevedenie: biela/sivá
Rozmery (ŠxHxV): 100/200x100x75 cm
Nosnosť: 35 kg
Jednoduchý
Rozkladací
Pre 4-8 ľudí
Záhradný
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
Záhradný rozkladací stôl je možné kombinovať so záhradnou stoličkou DORIO.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 32.50 kg |
| hĺbka | 100.0 cm |
| materiál | Oceľ |
| šírka | 100.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |