skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Stôl je praktický a nenáročný na údržbu. Vyrobený je z kovu v čiernom prevedení. Vhodný nielen do exteriéru, ale aj do interiéru. Určite si s ním prídete na svoje pri usporiadaní záhradnej párty, či oslavy v domácnosti.
Materiál: kov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 130x70x74 cm
Nosnosť: 70 kg
Hmotnosť: 14 kg
Jednoduchý
Praktický
Na nožičkách
Jedálenský/záhradný stôl
Vhodný do interiéru aj exteriéru
Stolovanie pre 4-6 ľudí
Dodávané v demonte
Stôl SALTON odporúčame skombinovať so stoličkami DENTON, LENITA alebo HERTA.
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 17.00 kg |
| hĺbka | 70.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 130.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |