Na sklade od: 18.05.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 20.05.2026 |
|---|
Vysoký regál DUNAJ TYP 13, ponúka bohatý úložný priestor v podobe otvorených políc.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 90x32x190,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Kovové úchytky
Nosnosť políc: 5 kg
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 190.8 cm |
| hmotnosť | 51.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |