skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Viacúčelový regál VEVEY
Zaujímavo a netradične rozvrhnuté police sú ideálnym miestom na odkladanie kníh, časopisov, suvenírov a podobne. Knižnica je vyrobená z DTD v prevedení dub.
Materiál: DTD
Farba: borovica
Rozmery (ŠxHxV): 59x21,6x150 cm.
Hrúbka materiálu: 15 mm
Pútavý dizajn
Dodávané v demonte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 21.6 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 59.0 cm |
| výška | 150.0 cm |
| hmotnosť | 21.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |