skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Viacúčelový regál v bielej farbe využiteľný najmä ako knižnica.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 43x20x143,5 cm
Hrúbka materiálu: 12 mm
Nosnosť regálu: 24 kg.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 20.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 43.0 cm |
| výška | 143.5 cm |
| hmotnosť | 8.90 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |