Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vitrína W1D, dvojdverová, dve skrinky z elegantného sektorového systému Royal v provensálskom štýle. Vhodná na zariadenie obývacích izieb či spální.
Materiál: korpus DTD laminovaná + ozdobné lišty, kovové úchytky Farebné prevedenie: sosna nordická v kombinácii s dubom divokým.
Rozmery ŠxHxV: 57x39x187 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Výška podstavca: 9 cm
Výška vrchnej dosky: 8 cm
Dvojdverová
Vrchná skrinka so sklenenými dverami a dvomi policami
Spodná skrinka s plnými dverami a jednou policou
Hrúbka vnútornej police: cca 1,5 cm
Dodávané v demonte.
Ďalšie prvky zo sektorového systému ROYAL nájdete v našej ponuke.
Do pozornosti dávame aj kuchynskú linku v provensálskom štýle s rovnakým názvom ROYAL.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 39.0 cm |
| materiál | Sklo |
| šírka | 57.0 cm |
| výška | 187.0 cm |
| hmotnosť | 40.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |