Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, ideálny pre romantické duše. Dodá vašemu interiéru útulnosť a teplo domova.
Nábytok je kombinovateľný podľa vlastnej fantázie, vhodný na zariadenie obývacej izby, jedálne a spálne. Vyrobený je z laminovaných drevotrieskových dosiek v odtieňoch sosna andersen a dub lefkas.
TV stolík PROVANCE ponúka uzavretý aj otvorený úložný priestor. V hornej časti sa nachádzajú tri otvorené police, ideálne na elektroniku alebo dekorácie. V spodnej časti sú tri šuplíky na drobnosti. Pre lepšiu organizáciu káblov je v zadnej stene stolíka otvor na káble.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: sosna andersen/dub lefkas
Rozmery (ŠxHxV): 158x43x49 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 36 mm
So šuplíkmi
Tri šuplíky
Otvorený úložný priestor
Dodávané v demonte.
Celú ponuku nábytku v provensálskom štýle hľadajte v sektore PROVANCE sosna Andersen/dub lefkas
V ponuke máme sektor PROVANCE aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 43.00 kg |
| hĺbka | 43.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 158.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 49.0 cm |