skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Skrinka na TV DUNAJ TYP 5 ponúka bohatý úložný priestor. V hornej časti sa nachádza dvojdverová skrinka. Pod ňou je otvorený úložný priestor.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 90x47x190,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť políc: 5 kg
Dvojdverová
Úložný priestor
Kovové úchytky
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 60.50 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 47.0 cm |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 190.8 cm |